Aktuality

V prvé řadě bychom vám rádi poděkovali, za vaši podporu v těžkých časech. Rozvoz poledních menu udržel naši restauraci při životě a my si neskutečně vážíme každého zákazníka, který tuto službu využil. Bohužel však musíme rozvoz poledních menu dočasně zrušit.

Jak už jistě všichni víte, máme konečně otevřenou restauraci a tak se k nám po dlouhé době můžete zastavit na něco dobrého na zub nebo dobře načepované pivko. Jelikož jsme jedna z největších restaurací ve Frýdku-Místku, rozhodli jsme se, že posílíme svůj tým servírek a číšníků a kuchařů, abychom vám mohli poskytovat stále profesionální služby.

Čas Vánoc se neúprosně blíží, a vy určitě přemýšlíte, čím obdarovat své nejbližší. Někteří z vás už si hlavu lámat nemusí, protože mají dávno nakoupeno. Spousta z nás však ještě přemýšlí, čím letošní Vánoce okořenit a jak svou rodinu či přátele mile překvapit.

Jistě jste si už všimli, že na Střelnici vyrábíme vlastní limonády. Rádi bychom vám přiblížili proces výroby a tajemství dobré limonády. V poslední době "domácí" limonády zažily obrovský boom a můžete na ně narazit téměř v každé restauraci. Problém však je, že ne ve všech restauracích jsou limonády opravdu domácí. Většinou se jedná o limonády...