Aktuality

Jak už jistě všichni víte, máme konečně otevřenou restauraci a tak se k nám po dlouhé době můžete zastavit na něco dobrého na zub nebo dobře načepované pivko. Jelikož jsme jedna z největších restaurací ve Frýdku-Místku, rozhodli jsme se, že posílíme svůj tým servírek a číšníků a kuchařů, abychom vám mohli poskytovat stále profesionální služby.

Pomůžeme vám vytvořit nezapomenutelnou atmosféru pro vaši drahou polovičku. Dopřejte si romantickou večeři v pohodlí domova. Letos jsme si pro vás připravili hned dvě různá menu, která nejen že vypadají skvěle ale chutnají zkrátka nezapomenutelně. Vyberte si to své!

Čas Vánoc se neúprosně blíží, a vy určitě přemýšlíte, čím obdarovat své nejbližší. Někteří z vás už si hlavu lámat nemusí, protože mají dávno nakoupeno. Spousta z nás však ještě přemýšlí, čím letošní Vánoce okořenit a jak svou rodinu či přátele mile překvapit.

Rozvoz jídla

14.10.2020

V návaznosti na aktuální situaci a uzavření všech restaurací po dobu 3 týdnů jsme se i my rozhodli rozjet vlastní rozvoz jídel. Budeme moc rádi, když nás i nadále budete "navštěvovat" a podporovat nás v těchto nelehkých časech. :)

Jistě jste si už všimli, že na Střelnici vyrábíme vlastní limonády. Rádi bychom vám přiblížili proces výroby a tajemství dobré limonády. V poslední době "domácí" limonády zažily obrovský boom a můžete na ně narazit téměř v každé restauraci. Problém však je, že ne ve všech restauracích jsou limonády opravdu domácí. Většinou se jedná o limonády...

Aktuálně se nám uvolnily pozice číšník/servírka a vedoucí baru. Pokud chceš pracovat v příjemném prostředí a baví tě práce s lidmi, tak se nám ozvi na mail gstrelnice@gmail.com, kde nám zašli svůj životopis.