Hladové okno a rozvoz

V návaznosti na aktuální situaci a uzavření všech restaurací po dobu 3 týdnů jsme se i my rozhodli rozjet rozvoz jídel a "hladové okénko". Budeme moc rádi, když nás i nadále budete "navštěvovat" a podporovat nás v těchto nelehkých časech. :) 

A jak to vše bude fungovat? 

Hladové okénko

Hladové okénko budeme mít otevřeno každý den od 11:00 do 20:00. Kdykoliv v tuto dobu se k nám můžete zastavit, objednat si jídlo, zakoupit si pivo, limonádu nebo jakýkoliv jiný nápoj do džbánku či kelímku popřípadě celou lahev vína. 

Okénko bude sloužit především pro výdej jídla. Nadále budeme pokračovat v poledním obědovém menu a připravili jsme si pro vás také zkrácený jídelní lístek. Každé jídlo doporučujeme objednat předem na čísle +420 720 300 400 (telefonické objednávky přijímáme od 9:00). V případě, že si objednáte jídlo přímo u okénka musíte počítat se standardní čekací dobou než vám oběd připravíme. 

Pokud vás přepadne chuť na poctivě čepované pivo, rádi vás obsloužíme a pivo vám načepujeme do kelímku popřípadě do džbánku, který nám poskytnete. Poprosíme vás však, abyste se s nápoji nezdržovali v blízkosti restaurace a zkonzumovali je doma.


Rozvoz jídel

Rozvoz jídla oficiálně zahajujeme od 15.10. 2020. Objednávky přijímáme pouze telefonicky na čísle +420 720 300 400. Rozvoz bude fungovat každý den od 11:00 do 19:30 přičemž je možné telefonicky objednat již od 9:00.

Kde všude budeme rozvážet?

Frýdek-Místek

Cena rozvozu je 40 Kč. Při objednávce nad 400 Kč rozvoz ZDARMA (platí pouze pro Frýdek-Místek).

Baška, Sviadnov, Staré město, Dobrá, Sedliště, Lískovec, Zelinkovice, Chlebovice, Staříč, Palkovice

Do okolních vesnic rozvážíme vždy za 40 Kč.

Jaké jídlo si můžete objednat?

Připravili jsme si pro vás zkrácený jídelní lístek, který si můžete prohlédnout ZDE. Zároveň každý všední den od 11:00 do 15:00 bude možné objednat polední MENU.