Firemní večírky

Podzim klepe na dveře a s ním ruku v ruce přichází období firemních večírků. Pokud právě hledáte to pravé místo, kde svůj firemní večírek uspořádat, tak čtěte dále. 

V restauraci Střelnice vám můžeme nabídnout krásné a útulné prostory, výborný catering a profesionální obsluhu. Pro pořádání firemních večírků a jiných oslav primárně nabízíme prostory sálu a jídelny, které se dají krásně propojit a vznikne tak místo na večírek až pro 100 lidí. S tanečním parketem a místem pro DJ's samozřejmě také počítáme.

V případě, že pořádáte opravdu velký večírek pro více než 100 lidí, můžeme nabídnout pronájem celé restaurace. Je však potřeba počítat s tím, že takové množství lidí nebude možné usadit do jednoho prostoru, ale budou se muset rozmístit po celé restauraci.

Doménou naší restaurace je argentinský gril, na kterém připravujeme většinu pokrmů. Můžeme vám tak zajistit nezapomenutelný gastronomický zážitek ve formě bohatých rautů, přípravy jídla na ohni přímo před vámi, nebo třeba ochutnávku steaků.

Pro více informací nás kontaktujte na

emailu: gstrelnice@gmail.com

nebo na čísle: +420 604 688 076